Rezerwacja

Pomieszczenia na imprezy firmowe

Galeria

Oferujemy 2 hojne przestrzenie na imprezy firmowe

1. Sala kongresowa

Sala kongresowa jest w pełni wyposażona technicznie i objęta wysokiej jakości łączem WiFi, dzięki czemu nie musisz martwić się o problemy techniczne czy pracę w środowisku online. Dodatkowo możesz skorzystać z naszych usług cateringowych oraz doskonałej lokalizacji sali kongresowej, która znajduje się tuż obok restauracji Pinus. Wystarczy, że poinformujesz nas o liczbie gości i celu, w jakim chcesz korzystać z sali. Chętnie pomożemy w planowaniu i podejmowaniu decyzji.

2. Namiot o dużej pojemności

Jako drugą opcję proponujemy Państwu wielofunkcyjny namiot o dużej pojemności, który idealnie sprawdzi się na kongresach, imprezach integracyjnych czy imprezach okolicznościowych. Namiot może pomieścić 210 miejsc, znajduje się tu również centrum gier, w którym można się dobrze bawić po całym dniu pracy lub po długim dniu. Jest pinpong, cymbergaj, bilard, maszyny sportowe bez wygranej, a dla najmłodszych plac zabaw dla dzieci pod dachem.

Rodzaje siedzeń na Kongresie i pod namiotem

  • Sesja szkolna na kongresie

    Sesja szkolna na kongresie

  • Kino na kongresie

    Kino na kongresie

  • Uroczyste posiedzenie na kongresie

    Uroczyste posiedzenie na kongresie

Koordynator wydarzeń - nasz bonus dla Ciebie

Nie będziesz sam. Nasz koordynator wydarzeń będzie przez cały czas do Twojej pełnej dyspozycji. Pomoże Ci wybrać najbardziej odpowiednie alternatywy z naszych apartamentów lub domków letniskowych. Zorganizują dla Ciebie niezapomniane doznania kulinarne. Zapewni perfekcyjny przebieg całego spotkania, tak abyś błysnął przed kolegami wybierając miejsce i organizację. Po pracy będziesz miał okazję rozkoszować się atmosferą Demänovej i cieszyć się relaksem i doświadczeniami, które planujesz dla swoich kolegów. Wiele firm już się z nami bawiło. Nasz koordynator wydarzeń zawsze dbał o każdego.