Rezerwacja

Animacje dla dzieci

Animacje dla dzieci
Wideo GaleriaAnimacje dla dzieci Wirtualna wycieczka
Animacje dla dzieci

Zabawni animatorzy w każdy weekend

Nasi bombastyczni animatorzy czekają na każde dziecko! Będą cieszyć się nimi na świeżym powietrzu, ale także wewnątrz.

Animacje odbywają się we wnętrzu restauracji Pinus, a przy ładnej pogodzie także na zewnętrznych placach zabaw. Podczas gdy dzieci bawią się w miniklubie, można w spokoju zjeść kolację lub wypić drinka na otwartym lub zadaszonym tarasie. Czy to nie brzmi jak dobry plan?

Animacje odbywają się w każdy weekend

PIĄTEK 16:00 – 21:00
SOBOTA 10:00 – 21:00

Animacje dla dzieci w cenie pobytu
Nie ma znaczenia jaki pokój, termin czy ilość noclegów wybierzesz. Przyjeżdżając do nas nie musisz płacić ani grosza za relaks i rozrywkę dla dzieci.

Animator Dadka czeka na Ciebie

Naszych wesołych animatorów można rozpoznać po ich różowych lub niebieskich kamizelkach z napisem animator. To znaczy, dopóki nie będą przebrani za Pippi Pończoszankę, Księżniczkę Złotowłosą lub inną bajkową postać. 😊

Pozdrowienia od głównego animatora

Witam! Mam na imię Daniela, ale możesz mówić do mnie Dadka. Kocham życie, śmiech, ruch i pragnę podarować swoją energię wszystkim dzieciom. Będę z nimi żartować, bawić się, rywalizować i robić, co mogę! Nie martwcie się rodzice, wszystko ma swoje granice – dzieci będą się czuły bezpiecznie. Dzieci, nie mogę się doczekać wspólnie spędzonego czasu i wierzę, że spodoba się wam na maksa!