• Kategorie
 • /home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:224:null
  
  Restauracja PINUS

  Restauracja PINUS

  Restauracja PINUS

  Nowoczesne i stylowe

  Restauracja urządzona jest w nowoczesnym stylu i oferuje przyjemne posiedzenie w klimatyzowanych wnętrzach lub na zewnątrz, na przestronnym tarasie. Będziesz mile zaskoczony wielkością i otwartością przestrzeni, których głównym elementem jest drewno. Z tarasu rozciąga się przyjemny widok na największe jezioro BIO na Liptowie, gdzie można się kąpać w upalne letnie dni. Niezależnie od tego, czy wybierzesz wnętrze, czy duży taras, duże ekrany i przyjemna, nastrojowa muzyka i wreszcie zapierający dech w piersiach kominek pośrodku restauracji, dopełnią wrażenia. Jeśli przyjeżdżasz z rodziną i boisz się, że Twoje dzieci będą się nudzić podczas przygotowywania posiłków, możesz pobawić się z nimi w pobliskim kąciku dziecięcym.

  • Restauracja PINUS

   Ciepły kominek na środku restauracji

  • Restauracja PINUS

   Najpiękniejszy zamykany taras na Liptowie

  • Restauracja PINUS

   Stylowy plac

  • Restauracja PINUS

   Lorem ipsum

  Specjalności PINUS

  • Restauracja PINUS

   JOSPER grill

   Używamy Josper Grill, czyli połączenia grilla i piekarnika. Wyrazistego aromatu i smaku potraw przygotowywanych na rozgrzanym węglu nie da się porównać z niczym innym. Tak najczęściej przygotowujemy burgery, kolana czy steki.

  • Restauracja PINUS

   Berkel

   Uważamy krajalnicę Berkel z kołem zamachowym za ręczne i bardzo popularne narzędzie. Używamy go głównie do krojenia hiszpańskich, włoskich i oczywiście słowackich produktów mięsnych.

  • Restauracja PINUS

   Dryage

   Nowoczesna metoda dojrzewania mięsa Age Dry zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Dojrzewanie mięsa poprawia jego smak i kruchość. Jest to proces, w którym mięso jest chronione przez tzw. Pozostaw „tłustą sierść” i kość w lodówce na kilka tygodni.

  • Restauracja PINUS

   Lorem ipsum

   Dolor sit amet

  Restauracja PINUS

  Śniadanie w PINUS

  Do wyboru jest wybór wysokiej jakości salami, wędlin, serów, świeżych warzyw i owoców, kilka rodzajów masła, past i sałatek. Każdego dnia zaopatrujemy restaurację w świeże domowe wypieki z naszej piekarni Kriváň. Oczywiście istnieje również możliwość śniadania bezglutenowego. Bogactwo i jakość śniadań uzupełniają muesli, ciepłe i zimne mleko, ale także bez laktozy, migdały, dżemy, nutella i miód. Nie tylko dla dzieci przygotowywane są domowe jedzenie dla niemowląt, kasza manna, jogurty, naleśniki samoobsługowe, ale także omlety jako eksperymentalne Live Cooking.

  Restauracja PINUS

  Kolacja w PINUS

  Czeka na Ciebie bogata czterodaniowa kolacja. Dla mniej niż 15 osób kolacja serwowana jest wyłącznie w formie A´la Carte, dla ponad 15 osób kolacja podawana jest w formie bufetu. Podczas nich zawsze jest przystawka, dwa rodzaje zup, trzy rodzaje potraw mięsnych, jeden rodzaj bezmięsnego i oczywiście pizza z różnymi rodzajami. Codziennie przygotowywane są również świeże desery z naszej cukierni.

  Jakość jest najważniejsza

  Stworzyliśmy menu w restauracji tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nasze klasyczne dania przygotowujemy w nowoczesnym stylu, aw daniach specjalnych nasi szefowie kuchni łączą harmonię smaków, świeżość i innowacyjność, dając doskonałe doznania kulinarne. Jakość i świeżość składników to podstawa naszej restauracji. Współpracujemy z lokalnymi dostawcami, którzy dostarczają nam w zależności od pory roku surowce najwyższej jakości. Wypiekamy własny domowy chleb i wypieki, co intensywnie wzmocni smak potraw, do których podawane są wypieki.

  Restauracja PINUS
  Restauracja PINUS

  W naszej restauracji robimy domowe spaghetti z prawdziwej włoskiej mąki. W menu znajdziecie aglio olio czy carbonara. Oferujemy Państwu jakościowe wina słowackich producentów, które zajmują czołowe pozycje w światowych rankingach i podkreślają smak wyjątkowych potraw w restauracji Pinus.