Rezerwacja

Energetyczna wiosna w ośrodku

Energetyczna wiosna w ośrodku
Wideo GaleriaEnergetyczna wiosna w ośrodku Wirtualna wycieczka
Energetyczna wiosna w ośrodku

Energetyczna wiosna w ośrodku.

 Wiosenny Liptów naładuje Cię energią! Wiosna na Liptowie jest niewątpliwie pełna pięknych kontrastów. Jednego dnia jeździsz na nartach na ostatnim śniegu w sezonie, drugiego siadasz na e-rower i zwiedzasz okoliczne ścieżki rowerowe. Do tego relaks w wellness, który nie znudzi się o żadnej porze roku, animacje dla dzieci, czy dobre jedzenie w naszej restauracji Pinus gwarantuje doładowanie „baterii” dla całej rodziny.

Aquapark free

Centrum ZABAWY, wellness i animacja w cenie pobytu.
Nie ma znaczenia jaki pokój, termin czy ilość noclegów wybierzesz. Po przyjeździe do nas nie musisz płacić ani grosza za relaks i rozrywkę.

Rozrywka na śniegu i Wielkanoc.

Być może wiesz, może nie, ale na Liptowie śnieg utrzymuje się aż do Wielkanocy! I powiedzmy sobie, że nie ma nic przyjemniejszego niż szaleństwo na śniegu, gdy wiosenne słońce ogrzewa nam plecy. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wiosenną jazdę na nartach w Jasnej, czy skorzystasz z dobrej zabawy na śniegu z nami SKI Center Demanova, na pewno nie pożałujesz.

Program Wielkanocny w Ośrodku.

Bogaty program czeka na rodziny z dziećmi w piątek, sobotę i niedzielę ( 15-17 kwietnia ). Warsztaty kreatywne, zajęcia edukacyjne, teatr, malowanie twarzy jako i seanse kinowe. Kto wie, może zaskoczy nas prawdziwy zajączek wielkanocny.

PROGRAM TUTAJ

Rozrywka na śniegu i Wielkanoc.

Przyjedź wcześniej, zostań dłużej!

W okresie Wielkanocy można skorzystać  całkowicie bezpłatnie z wcześniejszego zameldowania ( 14. 4.-15.4. ) od  godziny 12:00 i późnego wymeldowania ( 17.4.-18.4. ) do godziny 12:00.

Energetyczna wiosna w ośrodku

Dlaczego warto przyjechać i naładować baterie właśnie do naszego ośrodka?

Wiosenny pobyt  u nas jest po prostu energiczny. Do wyboru jest wiele atrakcji bezpośrednio na terenie Ośrodka jak i poza nim:

 •  rozrywka na śniegu bezpośrednio w naszym osrodku
 • wiosenna jazda na nartach w Jasnej
 • jazda rowerem po Liptowie
 • wellness w cenie pobytu
 • FUN Centrum z labiryntem 3D, tyrolką, trampolinami na bungee…
 • świetne animacje i program wielkanocny

Dodatkowo pobyt w tym okresie jest w niższej cenie i na terenie ośrodka przebywa mniej osób niż w sezonie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w pełni cieszyć się wiosenną energią! 

Energetyczna wiosna w ośrodku
 • FUN Center

  FUN Center

 • Program animacyjny i maskotki

  Program animacyjny i maskotki

 • Wellness

  Wellness

 • E-bike

  E-bike