Rezerwacja

Szkoła narciarska i wypożyczalnia SMILE

Szkoła narciarska i wypożyczalnia SMILE
Wideo Galeria Wirtualna wycieczka
Szkoła narciarska i wypożyczalnia SMILE

Uśmiech na stoku z Centrum SMILE

Najlepszy sprzęt, wysokiej jakości usługi i najbardziej uśmiechnięty personel – to właśnie SMILE Center. Demänová Resort we współpracy z smile.sk oferuje usługi szkoły narciarskiej, wypożyczalni nart, sklepu, centrum testowego oraz serwisu nart i snowboardów. A wszystko to wygodnie – w jednym miejscu i bezpośrednio na terenie ośrodka.

Wypożyczalnia, serwis i szkoła narciarska w jednym

Obiekty Centrum SMILE wyposażone są w najnowszy sprzęt i technologie światowej klasy marek, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Przekonaj się sam!

Więcej informacji o Centrum SMILE

Wynajem i serwis

Dla każdego, kto nie chce dźwigać pół piwnicy na wycieczkę narciarską, dostępna jest dobrze wyposażona wypożyczalnia. W samym ośrodku można wypożyczyć najnowocześniejsze modele nart renomowanych marek, takich jak Völkl, Elan, Scott, Alpina czy Salomon, a także kaski, ochraniacze, skialpy, zestawy dla dzieci i inny sprzęt narciarski. Działają u nas trzy stanowiska wydawcze, dzięki czemu cały proces od wyboru sprzętu po jego założenie i opłacenie trwa nie dłużej niż 10 – 15 minut.

Najnowocześniejszy serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego na Słowacji

SMILE jako pierwszy na Słowacji może pochwalić się najnowocześniejszymi liniami Crystal Rock i Race Edge szwajcarskiej marki Montana. Przekonasz się, że Twoje narty będą działać jak w zegarku po tej wspaniałej usłudze!

Kontakt z Centrum SMILE

Wynajem i serwis

Lyžiarska škola Ski School SMILE

Idź do szkoły z uśmiechem! W szkole narciarskiej Smile każdy znajdzie coś dla siebie – od początkujących i dzieci po zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Możesz wybrać lekcje grupowe lub indywidualne – w zależności od tego, czy wolisz doskonalenie zbiorowe czy osobiste. Zagraniczni klienci również znajdą swoje miejsce, instruktorzy mówią po słowacku, polsku i angielsku.

Lekcje freeride’u pod okiem najbardziej doświadczonych instruktorów, którzy dobrze znają teren i są gotowi pokazać Jasną i inne pobliskie ośrodki narciarskie nawet poza stokami, są również opcją.

Cennik SMILE Center

+421 915 072 010 lub info@skischoolsmile.sk

Szkoła narciarska i wypożyczalnia SMILE

 

 

 

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

 • FUN Center i inne aktywności

  • Wszystkie atrakcje w ośrodku są bezpłatne?

   Większość tak, wszystkie nie. Wszystkie aktywności wliczone w cenę pobytu nazywane są BEZPŁATNY pakiet wrażeń a ich listę można znaleźć tutaj.

  • Jaka jest cena karnetu narciarskiego i wstępu do centrum FUN dla dzieci?

   Bezpłatnie dla gości. W przypadku karnetu narciarskiego można jeździć na nartach bezpłatnie przez trzy godziny każdego dnia w godzinach otwarcia ośrodka.Ośrodki SKI. Jeśli chodzi o wejście dla dzieci Ośrodki FUN, uMieszkania mają bezpłatny wstęp na nieograniczony czas.

  • Wybieramy się na wycieczkę rowerową, czy możemy wypożyczyć rowery?

   Tak. Bezpośrednio w naszym ośrodku znajduje się wypożyczalnia rowerów elektrycznych, gdzie można wypożyczyć zwykłe i elektryczne rowery dla dorosłych i dzieci. Dla najmłodszych przygotowaliśmy foteliki i wózki inwalidzkie, aby mogli wybrać się na wycieczkę razem z Tobą.

 • SKI Centre

  • Jak daleko od apartamentu znajduje się stok narciarski?

   Stok ośrodka znajduje się w samym centrum naszego kampusu. Większość zakwaterowania składa się z tak zwanych apartamentów ski in & ski out, które pozwalają na bezpośrednie wyjście na stok w butach narciarskich. Aby uzyskać lepszą orientację, zalecamy zapoznanie się z mapa ośrodka.

  • Jak długie jest zbocze?

   Stok ma około 850 metrów długości.

  • Czy stok narciarski jest oświetlony?

   Tak, stok jest oświetlony i regularnie odbywa się nocna jazda na nartach. Godziny otwarcia można znaleźć tutaj.

  • Dzieci nie mają jeszcze nart, czy macie wypożyczalnię?

   My tak – nasi koledzy z Centrum Uśmiechu chętnie wypożyczą sprzęt narciarski Tobie i Twoim pociechom. Oferujemy również serwis nart i snowboardów, które można u nas kupić.

  • Czy SKI BUS kursuje z ośrodka do Jasnej?

   Áno, na výber máte dokonca dva SKI BUSy. Więcej informacji i godziny odjazdów można znaleźć tutaj:

   Więcej informacji o SKI BUS