Rezerwacja

Atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci
Wideo GaleriaAtrakcje dla dzieci Wirtualna wycieczka
Atrakcje dla dzieci

Duży obszar do zabawy tuż przed oczami rodziców

Przed restauracją Pinus znajduje się duży teren pełen placów zabaw, huśtawek i drabinek dla najmłodszych.

Zjeżdżalnie, huśtawki i drabinki zapewnią rozrywkę dla dzieci.

Dorośli w spokoju będą mogli napić się kawy na tarasie pobliskiej restauracji, podczas gdy ich pociechy będą się bezpiecznie bawić – plac z huśtawkami i drabinkami jest wyposażony w bezpieczną nawierzchnie lądowania. Strefa Free Kids Zone rozciąga się również wzdłuż apartamentów, dzięki czemu zawsze będziesz mieć nadzór nad dziećmi także z tarasu apartamentu.

 

 Aquapark free

Strefa dla dzieci jest wliczona w cenę
Nie ma znaczenia jaki pokój, termin czy ilość noclegów wybierzesz. Przyjeżdżając do nas nie musisz płacić ani grosza za relaks i zabawę dla dzieci.

Liny i mini domki dla większej zabawy

Wszystkie wspinaczki, huśtawki i zjeżdżalnie są wykonane z wysokiej jakości konstrukcji metalowej lub drewnianej, niektóre drabinki są dla większej zabawy wykonane z lin.

Dzieci to uwielbiają i mogą spędzić godzinami na tych atrakcjach. Mamy również mini domki, które są szczególnie popularne wśród dziewczynek i które uwielbiają się bawić w księżniczki lub grę w chowanego.

Liny i mini domki dla większej zabawy

W przypadku złej pogody mamy również plan B

W namiocie Imprez obok restauracji Pinus znajdują się np. cymbergaj, piłkarzyki, maszyna do koszykówki czy gruszka bokserska. Zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą pod dachem bezpieczną rozrywkę.

Pogoda nie dopisała i nie wiesz, gdzie iść z dziećmi? Przeczytaj na naszym blogu 7 wskazówek, co robić na Liptowie, gdy pada deszcz.

Atrakcje dla dzieci