Rezerwacja

Atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci
Galeria
Atrakcje dla dzieci

Duży obszar do zabawy tuż przed oczami rodziców

Przed restauracją Pinus znajduje się duży teren pełen placów zabaw, huśtawek i drabinek dla najmłodszych.

Zjeżdżalnie, huśtawki i drabinki zapewnią rozrywkę dla dzieci.

Dorośli w spokoju będą mogli napić się kawy na tarasie pobliskiej restauracji, podczas gdy ich pociechy będą się bezpiecznie bawić – plac z huśtawkami i drabinkami jest wyposażony w bezpieczną nawierzchnie lądowania. Strefa Free Kids Zone rozciąga się również wzdłuż apartamentów, dzięki czemu zawsze będziesz mieć nadzór nad dziećmi także z tarasu apartamentu.

 

 Aquapark free

Strefa dla dzieci jest wliczona w cenę
Nie ma znaczenia jaki pokój, termin czy ilość noclegów wybierzesz. Przyjeżdżając do nas nie musisz płacić ani grosza za relaks i zabawę dla dzieci.

Czytaj więcej

Liny i mini domki dla większej zabawy

Wszystkie wspinaczki, huśtawki i zjeżdżalnie są wykonane z wysokiej jakości konstrukcji metalowej lub drewnianej, niektóre drabinki są dla większej zabawy wykonane z lin.

Dzieci to uwielbiają i mogą spędzić godzinami na tych atrakcjach. Mamy również mini domki, które są szczególnie popularne wśród dziewczynek i które uwielbiają się bawić w księżniczki lub grę w chowanego.

Liny i mini domki dla większej zabawy

W przypadku złej pogody mamy również plan B

W namiocie Imprez obok restauracji Pinus znajdują się np. cymbergaj, piłkarzyki, maszyna do koszykówki czy gruszka bokserska. Zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą pod dachem bezpieczną rozrywkę.

Pogoda nie dopisała i nie wiesz, gdzie iść z dziećmi? Przeczytaj na naszym blogu 7 wskazówek, co robić na Liptowie, gdy pada deszcz.

Atrakcje dla dzieci