Rezerwacja

Atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla dzieci
Galeria
Atrakcje dla dzieci

Duży obszar tuż przed rodzicami

Tuż przed restauracją Pinus znajduje się duży teren pełen drabinek, huśtawek i placów zabaw dla dzieci.
0 zabawę zapewnią zjeżdżalnie, uchwyty i drabinki. W swoim pokoju będziesz mógł delektować się kawą na tarasie pobliskiej restauracji, a Twój dziadek będzie się bezpiecznie bawić – huśtawka jest zabezpieczona bezpieczną strefą uderzenia, a trampolina posiada najnowocześniejsze zabezpieczenia. Strefa Free Kids Zone rozciąga się również wzdłuż apartamentów, dzięki czemu zawsze będziesz mieć opiekę nad dziećmi na tarasie z tarasu apartamentu.

Aquapark free

Kids Zone jest wliczona w cenę
Nie ma znaczenia jaki pokój, termin czy ilość noclegów wybierzesz. Przyjeżdżając do nas nie musisz płacić ani grosza za relaks i zabawę dla dzieci.

Liny i domki dla większej zabawy

Wszyscy wspinacze, huśtawki i zjeżdżalnie są wykonane z wysokiej jakości metalu lub konstrukcji drewnianej, niektórzy wspinacze są dla większej zabawy na linach. Dzieci to uwielbiają i wiedzą, jak spędzać godziny na tych atrakcjach. Mamy również mini domki, które są szczególnie popularne wśród dziewcząt i są tu rozgrywane dla rodzin, księżniczek i księżniczek lub klasycznych kryjówek.

Liny i domki dla większej zabawy

W przypadku złej pogody mamy również plan B

Na imprezie obok restauracji Pinus znajdziecie np. cymbergaj, piłkarzyki, maszynę do koszykówki czy gruszkę bokserską. Zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą pod dachem bezpieczną rozrywkę.

Pogoda nie dopisała i nie wiesz, gdzie iść z dziećmi?

Przeczytaj na naszym blogu 7 wskazówek, co robić na Liptowie, gdy pada deszcz.

Atrakcje dla dzieci