Rezerwacja

Turbo lato z nami

Turbo lato z nami
Galeria
Turbo lato z nami

Mnóstwo letnich wrażeń pod górami

Jak Twoim zdaniem powinien wyglądać idealny letni pobyt na Słowacji? Słońce, woda, upał, orzeźwiająca górska bryza i atrakcje, które zachwycą całą rodzinę? Jeśli Twój pomysł przynajmniej częściowo pokrywa się z naszym, Demänová Resort jest dla Ciebie właściwym wyborem.

W naszym ośrodku pod Tatrami czeka na Ciebie wiele letnich wrażeń. Nie pozwolimy Ci się nudzić, niezależnie od tego, czy przyjedziecie we dwoje na romantyczny weekend, rodzinnie z małymi dziećmi czy dużą grupę przyjaciół. Tego lata przygotowaliśmy dla Was orzeźwiające nowości, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Odwiedź nasz ośrodek pełen atrakcji w pobliżu Doliny Demianowskiej!

Nawet dorośli będą się dobrze bawić: Atrakcje dla każdego

Czy jesteś podekscytowany? A nawet nie wspomnieliśmy o wyjątkowych festiwalach, które dla Was przygotowujemy! Ośrodek Demänová przez całe lato będzie miał bogaty program, więc nikt nie będzie się nudził. Nie wahaj się i bądź z nami częścią TURBO summer! Ośrodek Demänová to najlepszy przyjaciel wszystkich rodzin.

Atrakcje na Liptovská Mara

Jeśli nadal chciałbyś wędrować poza kurortem, będziesz miał z czego wybierać. W pobliżu znajduje się słowackie morze – Liptovská Mara ( zbiornik retencyjny ). Weź koc i idź się wykąpać. Możesz również zdecydować się na rejs statkiem, wizytę w strefie dla dzieci lub atrakcje adrenalinowe – skutery wodne, rowery wodne czy dmuchany banan. Wypróbuj jedną z atrakcji, a nie pożałujesz.

[Czytaj więcej]

Turistika na Slovensku

Alebo vás skôr láka turistika – Vysoké Tatry? Je vaším cieľom nenáročná turistika na Slovensku s deťmi? Aj v takomto prípade sme tou správnou voľbou. Najkrajšia turistika na Slovensku je predsa na Liptove, a všetky príjemné turistické trasy nájdete len kúsok od nášho rezortu. Náučný chodník v Prosieckej doline, rozhľadňa na Ostredku alebo náučný chodník Demänovská dolina – čo si vyberiete ako prvé? Príďte k nám na letný rodinný pobyt a preskúmajte všetky prírodné krásy liptovského regiónu.

Atrakcie na Liptove

Vyberte sa aj za kultúrou, prírodou a históriou. Môžete si spraviť si výlet do Vlkolínca či Pribyliny, dopriať si pokojnú prechádzku Demänovskou či Jánskou dolinou alebo vyskúšať bobovú dráhu v Pavčinej Lehote. Počas daždivých dní vezmite deti do Stanišovskej jaskyne, Demänovskej ľadovej jaskyne či Demänovskej jaskyne slobody, vyskúšajte niektorý z neďalekých veľkých aquaparkov alebo sa vyšantite na motokárach v Závažnej Porube. [/read]