Rezerwacja

Turbo lato z nami

Turbo lato z nami
Wideo GaleriaTurbo lato z nami Wirtualna wycieczka
Turbo lato z nami

Mnóstwo letnich wrażeń pod górami

Jak Twoim zdaniem powinien wyglądać idealny letni pobyt na Słowacji? Słońce, woda, upał, orzeźwiająca górska bryza i atrakcje, które zachwycą całą rodzinę? Jeśli Twój pomysł przynajmniej częściowo pokrywa się z naszym, Demänová Resort jest dla Ciebie właściwym wyborem.

W naszym ośrodku pod Tatrami czeka na Ciebie wiele letnich wrażeń. Nie pozwolimy Ci się nudzić, niezależnie od tego, czy przyjedziecie we dwoje na romantyczny weekend, rodzinnie z małymi dziećmi czy dużą grupę przyjaciół. Tego lata przygotowaliśmy dla Was orzeźwiające nowości, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Odwiedź nasz ośrodek pełen atrakcji w pobliżu Doliny Demianowskiej!

Nawet dorośli będą się dobrze bawić: Atrakcje dla każdego

Czy jesteś podekscytowany? A nawet nie wspomnieliśmy o wyjątkowych festiwalach, które dla Was przygotowujemy! Ośrodek Demänová przez całe lato będzie miał bogaty program, więc nikt nie będzie się nudził. Nie wahaj się i bądź z nami częścią TURBO summer! Ośrodek Demänová to najlepszy przyjaciel wszystkich rodzin.

Atrakcje na Liptovská Mara

Jeśli nadal chciałbyś wędrować poza kurortem, będziesz miał z czego wybierać. W pobliżu znajduje się słowackie morze – Liptovská Mara ( zbiornik retencyjny ). Weź koc i idź się wykąpać. Możesz również zdecydować się na rejs statkiem, wizytę w strefie dla dzieci lub atrakcje adrenalinowe – skutery wodne, rowery wodne czy dmuchany banan. Wypróbuj jedną z atrakcji, a nie pożałujesz.