/home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:176:boolean true
Rezerwacja

Turbo lato z nami

Turbo lato z nami
Wideo GaleriaTurbo lato z nami Wirtualna wycieczka
Turbo lato z nami

Oaza letnich wrażeń pod Tatrami 🌄

Jak według Ciebie powinien wyglądać idealny letni pobyt na Słowacji? Słońce, woda, ciepło, orzeźwiająca górska bryza i atrakcje, które zapewnią rozrywkę całej rodzinie? Jeśli Twoje wyobrażenie jest przynajmniej częściowo takie samo jak nasze, Demänová Rezort jest właściwym wyborem dla Ciebie. 👍

Obejrzyj wideo

W naszym ośrodku czeka na Ciebie wiele letnich wrażeń tuż pod Tatrami. Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz jako para, mniejsza rodzina z małymi dziećmi, czy duża grupa przyjaciół, nie będziesz się tu nudzić. Tego lata przygotowaliśmy kilka orzeźwiających nowości, które zapewnią rozrywkę każdemu!

Startujemy z letnim programem codziennym już 24.6. (poniedziałek)!

Wybierz swój apartament lub domek

Nawet dorośli będą się dobrze bawić: Atrakcje dla każdego

Czy jesteś podekscytowany? A nawet nie wspomnieliśmy o wyjątkowych festiwalach, które dla Was przygotowujemy! Ośrodek Demänová przez całe lato będzie miał bogaty program, więc nikt nie będzie się nudził. Nie wahaj się i bądź z nami częścią TURBO summer! Ośrodek Demänová to najlepszy przyjaciel wszystkich rodzin.

Atrakcje na Liptovská Mara

Jeśli nadal chciałbyś wędrować poza kurortem, będziesz miał z czego wybierać. W pobliżu znajduje się słowackie morze – Liptovská Mara ( zbiornik retencyjny ). Weź koc i idź się wykąpać. Możesz również zdecydować się na rejs statkiem, wizytę w strefie dla dzieci lub atrakcje adrenalinowe – skutery wodne, rowery wodne czy dmuchany banan. Wypróbuj jedną z atrakcji, a nie pożałujesz.