Rezerwacja
Snack bar

Snack bar

Wideo GaleriaSnack bar Wirtualna wycieczka

Nasza oferta

Ciesz się dobrym jedzeniem tak, jak lubisz! Oferujemy szybkie jedzenie bezpośrednio na stokach SKI Centre Demänová – gorące i zimne napoje, smaczne dania, takie jak langos, panini lub popularne naleśniki. Połączenie jedzenia, słonecznego tarasu i przyjemnego siedzenia z orzeźwiającym napojem gwarantuje energię na kolejną zimową zabawę.

Niezależnie od tego, czy chcesz naładować baterie, czy po prostu zrelaksować się i ugasić pragnienie, Snack Bar i nasze przyjemne przysmaki są do Twojej dyspozycji bez względu na pogodę. Do zobaczenia!

 

Snack bar
Snack bar

Godziny otwarcia

Więc na co masz ochotę – na popularne Bombardino, grzane wino czy przekąskę? Każdy znajdzie coś dla siebie. Docenisz również bliskość Snack Baru tuż przy stoku. Dzięki temu najmłodsi będą zawsze pod nadzorem.

Otwarte w godzinach otwarcia SKI Centre

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

 • Restauracje i catering

  • Czy w ośrodku dostępne są posiłki?

   Oczywiście częścią ośrodka jest Restauracja PINUS, która rozpuści podniebienia zarówno dorosłych, jak i dzieci. Druga opcja jest nieco bardziej egzotyczna – nad Pinusem znajduje się indyjska restauracja SAFRAN. Można tu zjeść śniadanie, lunch i kolację.

   Jeśli przyjedziesz zimą, podczas jazdy na nartach, możesz wygodnie wpaść na ulubione bombardino, herbatę lub szybką przekąskę w naszej restauracji. bar przekąskowy bezpośrednio na zboczu.

  • O której godzinie serwowane jest śniadanie i kolacja?

   Śniadanie serwowane jest w godzinach 7:00-10:00. Kolację można zjeść w godzinach 17:00-20:00.

  • W której restauracji zjemy, jeśli mamy śniadanie/półpensjonat/pełne wyżywienie?

   W zależności od dostępności, catering odbywa się w restauracja PINUS lub w Indiach restauracja SAFRAN, lub w obu miejscach jednocześnie.

  • Czy restauracje znajdują się w tym samym budynku co zakwaterowanie?

   Nie, obie restauracje znajdują się w oddzielnych budynkach. Śniadanie lub kolację można zjeść kilka minut spacerem od apartamentowców. Aby uzyskać lepszą orientację, można zobaczyć mapa ośrodka.

  • Jak podawane są śniadania i kolacje?

   Serwowane są obfite śniadania i kolacje w formie bufetu, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Dania pikantne i słodkie, owoce i warzywa, gorące i zimne przysmaki. Do tego świeży chleb na zakwasie lub bagietki prosto z naszej krywackiej piekarni i wysokiej jakości kawa.

   W przypadku mniejszego obłożenia, jedzenie może być również serwowane jako menu serwowane.

  • Do kiedy restauracja jest otwarta?

   Aktualne godziny otwarcia można znaleźć tutaj:

   Restauracja PINUS

   Restauracja SAFRAN

  • Czy restauracja posiada również krzesełka dla dzieci lub plac zabaw dla dzieci?

   Bezpośrednio w ośrodku znajduje się sklep KRIVÁŇ z domowymi wypiekami i innymi produktami spożywczymi, gdzie goście mają 10% zniżki. A jeśli znudzi Ci się gotowanie, możesz również zjeść w naszej restauracji PINUS lub SAFRAN indian restaurant.

  • Gdzie możemy usiąść wieczorem na drinka?

   Na wieczornego drinka warto wybrać się do nowo otwartego PANORAMA cocktail & lounge bar – wyjątkowy bar koktajlowy z majestatycznym widokiem. Główny barman Janko Grega i jego zespół z przyjemnością pomogą w wyborze idealnego drinka.

  • Czy na stoku narciarskim jest bufet?

   Tak, w SKI Centre, tuż obok stoków, będziesz obsługiwany przez kolegów w Bar z przekąskami/a>. Oferujemy szybkie przekąski bezpośrednio na stoku – ciepłe i zimne napoje, smaczne dania takie jak langos, panini czy popularne naleśniki.