Rezerwacja

Ośrodek narciarski Demänová

GaleriaOśrodek narciarski Demänová
Ośrodek narciarski Demänová
Wideo GaleriaOśrodek narciarski Demänová Wirtualna wycieczka
Ośrodek narciarski Demänová

O ośrodku

Ski Centrum Demänová oferuje swoim gościom bezpieczną jazdę na nartach zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych, na łatwych i średnich stokach. Dla większego bezpieczeństwa zbudowano dla dzieci zamkniętą strefę narciarską z instruktorami. Obszerne BEZPŁATNE miejsca parkingowe są dostępne dla bezproblemowego parkowania. Dobrze utrzymana trasa oferuje również wieczorną jazdę na nartach dla wszystkich grup wiekowych.

Sezon zimowy 2023/2024 w przygotowaniu

Czekając na śnieg, zobaczmy, jak wygląda on na naszych stokach:

Wideo

Aktualne raporty śniegowe

Oświetlona trasa narciarstwa biegowego

Znajdziesz tu również trasę narciarstwa biegowego o długości 550m. Tor jest cały czas oświetlony, sztucznie naśnieżany i codziennie naprawiany specjalnym skuterem śnieżnym, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z toru przez cały sezon zimowy. Trasa ta jest połączona z okolicznymi szlakami, których długość i trudność zależą od warunków śniegowych.

Obejrzyj wideo

 

Aquapark free

3-godzinny karnet na każdy dzień w cenie
Dzień po dniu z łóżka prosto na stok! W cenę każdego pobytu wliczony jest karnet narciarski na nasz stok w godzinach otwarcia na każdy dzień. Ponadto na usługi takie jak snowtubing goście otrzymują 50% zniżki.

Cennik

 

Oświetlona trasa narciarstwa biegowego

Ski School Smile

W SkiSchoolSmile skupiamy się na wszystkich kategoriach klientów, od początkujących do doskonałych  narciarzy sportowych i snowboardzistów. Dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów zapewniamy lekcje w Snow Parku lub lekcje freeride pod okiem naszych najbardziej doświadczonych instruktorów, którzy dobrze znają teren i są gotowi pokazać ośrodek Jasna nawet poza stokami. Dodatkowo zapewniamy lekcje grupowe lub indywidualne dla dorosłych.  Oferujemy również zorganizowane kursy narciarskie dla dzieci od 6 do 12 lat. Na kursach grupowych staramy się pociągnąć dzieci do“ najlepszych“ w grupie, a to automatycznie skutkuje lepszymi wynikami. Nauka dla dzieci całkowicie początkujących ma na celu zapoznanie się ze sprzętem narciarskim i podstawowymi ruchami na nartach.

SKI School SMILE

Ośrodek narciarski Demänová

Snowpark & Snowtubing

W Ski Center Demänová masz możliwość skorzystania z niekonwencjonalnego zjeżdżania na specjalnych dmuchanych kołach SNOWTUBING. Zjeżdża się na zmodyfikowanej jezdni śnieżnej o długości toru 50 m z bardziej stromym startem i stopniowym dojazdem do przeciwległego zbocza. Chcesz trochę urozmaicić jazdę na nartach lub snowboardzie? Odwiedź SNOWPARK! Przeszkody polecane są szczególnie dla bardziej zaawansowanych lub dla dzieci w towarzystwie doświadczonego narciarza lub snowboardzisty.

Snowpark & Snowtubing
Ośrodek narciarski Demänová

Wypożyczalnia & Servis

Wypożyczalnia & Servis

Najnowocześniejszy serwis i wypożyczalnia nart i desek snowboardowych na Słowacji

Ośrodek Demänová we współpracy ze SMILE.sk oferuje usługi wypożyczalni i sklepu, szkółkę narciarską, centrum testowe, serwis nart i snowboardów. Wyposażyliśmy pomieszczenia SMILE CENTER w najnowocześniejszy sprzęt i technologię światowych marek, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Sam zobacz! W ofercie znajdziesz sprzęt światowych marek (Völkl, Elan, Scott, Alpina, Salomon).

Snack Bar

Snack Bar

Poczęstunek na stoku

W tym samym budynku, w którym znajduje się serwis SKI znajdziesz też przyjemny bar z przekąskami, gdy zgłodniejesz podczas jazdy na nartach. Przyjazny personel z przyjemnością Cię obsłuży, a na stok nie musisz przynosić  jedzenia.

Otwarte w trakcie funkcjonowania SKI Centra

FAQ - Najczęściej zadawane pytania