Rezerwacja

Ośrodek narciarski Demänová

Ośrodek narciarski Demänová
Wideo GaleriaOśrodek narciarski Demänová Wirtualna wycieczka
Ośrodek narciarski Demänová

O ośrodku

Ski Centrum Demänová oferuje swoim gościom bezpieczną jazdę na nartach zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych, na łatwych i średnich stokach. Dla większego bezpieczeństwa zbudowano dla dzieci zamkniętą strefę narciarską z instruktorami. Obszerne BEZPŁATNE miejsca parkingowe są dostępne dla bezproblemowego parkowania. Dobrze utrzymana trasa oferuje również wieczorną jazdę na nartach dla wszystkich grup wiekowych.

Sezon narciarski dobiegł końca!

Czekając na śnieg, zobaczmy, jak wygląda on na naszych stokach:

Wideo

Aktualne raporty śniegowe

Oświetlony tor do narciarstwa biegowego

Znajduje się tu również trasa do narciarstwa biegowego o długości 550 metrów. Trasa jest stale oświetlona, sztucznie naśnieżana i codziennie przygotowywana przez specjalny ratrak, dzięki czemu można z niej korzystać przez cały sezon zimowy. Ponadto trasa jest połączona z okolicznymi torami, których długość i trudność zależy od warunków śniegowych.

Obejrzyj wideo

3-godzinny karnet narciarski w ciągu dnia wliczony w cenę

Dzień po dniu z łóżka prosto na stok! Każdy pobyt obejmuje karnet narciarski na nasze stoki w ciągu dnia. Dodatkowo na usługi takie jak nocna jazda na nartach goście otrzymują 50% zniżki.

Cennik

 

Oświetlony tor do narciarstwa biegowego

Ski School Smile

W SkiSchoolSmile skupiamy się na wszystkich kategoriach klientów, od początkujących do doskonałych  narciarzy sportowych i snowboardzistów. Dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów zapewniamy lekcje w Snow Parku lub lekcje freeride pod okiem naszych najbardziej doświadczonych instruktorów, którzy dobrze znają teren i są gotowi pokazać ośrodek Jasna nawet poza stokami. Dodatkowo zapewniamy lekcje grupowe lub indywidualne dla dorosłych.  Oferujemy również zorganizowane kursy narciarskie dla dzieci od 6 do 12 lat. Na kursach grupowych staramy się pociągnąć dzieci do“ najlepszych“ w grupie, a to automatycznie skutkuje lepszymi wynikami. Nauka dla dzieci całkowicie początkujących ma na celu zapoznanie się ze sprzętem narciarskim i podstawowymi ruchami na nartach.

SKI School SMILE

Ośrodek narciarski Demänová

Snowpark & Snowtubing

W Ski Center Demänová masz możliwość skorzystania z niekonwencjonalnego zjeżdżania na specjalnych dmuchanych kołach SNOWTUBING. Zjeżdża się na zmodyfikowanej jezdni śnieżnej o długości toru 50 m z bardziej stromym startem i stopniowym dojazdem do przeciwległego zbocza. Chcesz trochę urozmaicić jazdę na nartach lub snowboardzie? Odwiedź SNOWPARK! Przeszkody polecane są szczególnie dla bardziej zaawansowanych lub dla dzieci w towarzystwie doświadczonego narciarza lub snowboardzisty.

Snowpark & Snowtubing
Ośrodek narciarski Demänová

Wypożyczalnia & Servis

Wypożyczalnia & Servis

Najnowocześniejszy serwis i wypożyczalnia nart i desek snowboardowych na Słowacji

Ośrodek Demänová we współpracy ze SMILE.sk oferuje usługi wypożyczalni i sklepu, szkółkę narciarską, centrum testowe, serwis nart i snowboardów. Wyposażyliśmy pomieszczenia SMILE CENTER w najnowocześniejszy sprzęt i technologię światowych marek, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Sam zobacz! W ofercie znajdziesz sprzęt światowych marek (Völkl, Elan, Scott, Alpina, Salomon).

Snack Bar

Snack Bar

Poczęstunek na stoku

W tym samym budynku, w którym znajduje się serwis SKI znajdziesz też przyjemny bar z przekąskami, gdy zgłodniejesz podczas jazdy na nartach. Przyjazny personel z przyjemnością Cię obsłuży, a na stok nie musisz przynosić  jedzenia.

Otwarte w trakcie funkcjonowania SKI Centra

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

 • SKI Centre

  • Jak daleko od apartamentu znajduje się stok narciarski?

   Stok ośrodka znajduje się w samym centrum naszego kampusu. Większość zakwaterowania składa się z tak zwanych apartamentów ski in & ski out, które pozwalają na bezpośrednie wyjście na stok w butach narciarskich. Aby uzyskać lepszą orientację, zalecamy zapoznanie się z mapa ośrodka.

  • Jak długie jest zbocze?

   Stok ma około 850 metrów długości.

  • Czy stok narciarski jest oświetlony?

   Tak, stok jest oświetlony i regularnie odbywa się nocna jazda na nartach. Godziny otwarcia można znaleźć tutaj.

  • Dzieci nie mają jeszcze nart, czy macie wypożyczalnię?

   My tak – nasi koledzy z Centrum Uśmiechu chętnie wypożyczą sprzęt narciarski Tobie i Twoim pociechom. Oferujemy również serwis nart i snowboardów, które można u nas kupić.

  • Czy SKI BUS kursuje z ośrodka do Jasnej?

   Áno, na výber máte dokonca dva SKI BUSy. Więcej informacji i godziny odjazdów można znaleźć tutaj:

   Więcej informacji o SKI BUS