Rezerwacja
Bar koktajlowy PINUS

Bar koktajlowy PINUS

GaleriaBar koktajlowy PINUS
Bar koktajlowy PINUS

Mnóstwo relaksu na tarasie

W Pinus nie będziesz głodny ani spragniony. Niezależnie od tego, czy wybierzesz zadaszony taras z piecem kaflowym, czy miejsce do siedzenia na zewnątrz – atmosfera Cocktail Baru jest wyjątkowa w obu przypadkach. Napoje mieszane, specjalne drinki czy wyselekcjonowana kawa VERO już tylko dopieszczą twoje kubki smakowe.

Lubisz słodycze? Możesz się nagrodzić ciastem naszej produkcji lub wysokiej jakości lodami – obstawiamy, że spodoba się to również Twoim dzieciom. Nawet jeśli pada, to nie ma znaczenia, jesteśmy gotowi na każdą pogodę. Dzięki parasolom, zadaszonemu tarasowi i pięknej żółtej piecy kaflowej, przy której możesz się ogrzać, możesz naprawdę cieszyć się wygodą tarasu o każdej porze i przy każdej pogodzie.

  • Bar koktajlowy PINUS

    Zadaszony taras z piecem kaflowym

  • Bar koktajlowy PINUS

    Widok na jezioro BIO

  • Bar koktajlowy PINUS

    Domowe ciasta, wysokiej jakości lody i soczyste lemoniady

Bar koktajlowy PINUS

Rozrywka pod nadzorem iz miękkim oddziaływaniem

Rodzice, rozumiemy was – wy też musicie odpocząć. Dlatego tuż obok Cocktail Baru znajduje się Kids Zone z mnóstwem drabinek, huśtawek i zjeżdżalni, na którą masz widok bezpośrednio z tarasu.

Aby uczucie było jeszcze bezpieczniejsze, stworzyliśmy obszar uderzenia specjalnie do miękkich lądowań. Pod sztuczną trawą jest piana, więc jeśli maluchowi uda się upaść na ziemię, nic się nie dzieje. Nazywa się to łagodzeniem stresu i płaczem, co powiesz?

Bar koktajlowy PINUS

Specjalności koktajl baru

Podczas gdy twoje małe diabły szaleją, masz czas na degustację naszego baru koktajlowego z każdej strony. Latem soczyste lemoniady z kawałkami owoców są doskonałym orzeźwieniem. Dodajemy organiczne syropy Herbert z ekstraktami ziołowymi i bez dodatku sztucznych barwników, które doskonale podkreślają prawdziwy smak natury. Nie jedziesz dzisiaj? W takim razie polecamy skosztować pysznych alkonad lub drinków mieszanych.

Mamy dla dzieci zmiażdżenie lodu lub deser lodowy. Lody to oczywiście nie tylko dla dzieci – takim smakiem agrestowego sorbetu czy wiatraczka zasmakuje również dorosły słodki języczek. Każdego dnia w Demanowej resort zasługuje również na swój słodki punkt w postaci domowego weterynarza lub sernika. W naszym menu znajdziesz również desery bezglutenowe

.