Rezerwacja

WEEKEND PEŁEN RUCHU

GaleriaWEEKEND PEŁEN RUCHU
WEEKEND PEŁEN RUCHU
Wideo GaleriaWEEKEND PEŁEN RUCHU Wirtualna wycieczka
WEEKEND PEŁEN RUCHU

Uratuj swoje wakacje i swój portfel!

Przeżyj niezapomniany weekend z legendą sportu!

Szukasz niezapomnianej przygody pełnej ruchu i sportu? Dołącz do nas, a na pewno w pełni wykorzystasz swój przedłużony pobyt.

Podczas tego weekendu z przyjemnością zorganizujemy spotkanie z Martiną Halinarovą-Jašicovą, byłą słowacką biathlonistką, która reprezentowała Słowację na pięciu Zimowych Igrzyskach Olimpijskich. Oprócz wspólnego aktywnego ruchu nie zabraknie treningów personalnych i rozmów. Będzie można podzielić się swoimi doświadczeniami sportowymi, podyskutować o wyzwaniach sportu elitarnego i możliwościach osiągania sukcesów na poziomie międzynarodowym.

Wszystkie zajęcia ruchowe i wykłady poprowadzi osobiście Martina.

Zarezerwuj pobyt w maju i oszczędzaj

Oszczędź wakacje i swój portfel dzięki naszemu specjalnemu pakietowi 3+1 nocy gratis!

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji podczas wakacji i zafunduj sobie dłuższy pobyt u nas bez konieczności inwestowania większej kwoty. Kupując pakiet na 3 noce, rezerwujesz czwartą noc całkowicie za darmo.

Oznacza to, że możesz przedłużyć swój pobyt bez dodatkowych kosztów i jeszcze bardziej cieszyć się wszystkimi naszymi atrakcjami i aktywnościami. Będziesz także w pełni cieszyć się pięknymi widokami wiosennego krajobrazu i otaczających gór Niskich Tatr, ponieważ jesteś w samym sercu regionu Liptowa.

Więcej informacji i rezerwacja

 • Rytuały sauny

  Rytuały sauny

  W każdą sobotę o 19:00 i 20:00

 • Hormonalna terapia jogą

  Hormonalna terapia jogą

  W każdą sobotę od 08:00 do 09:30

 • Wieczory quizów w Pinus

  Wieczory quizów w Pinus

  W każdą środę od 19:00