/home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:173:boolean true
Rezerwacja

Moja lista zalet Demänová Resort

Moja lista zalet Demänová Resort

Czy znasz dobre uczucie, gdy w skrzynce odbiorczej znajduje się wiadomość od szefa z datą budowania zespołu? Zabawny wieczór z kolegami, silniejszy związek i nieformalna atmosfera są kuszące. Czy znasz też to uczucie, gdy znajdziesz wiadomości o zbliżającym się kongresie, szkoleniu lub spotkaniu w całej firmie? Te pomysły nie będą już wszystkim zadowolić. Jednak w ośrodku Demänová można cieszyć się jednym i drugim.

Szalony i relaksujący teambuilding na łonie natury

Ośrodek Demänová oferuje oprócz doskonałego i jakościowego zakwaterowania, szczególnie piękne położenie z niepowtarzalnymi widokami na słowackie góry, świetny dostęp do ośrodki narciarskie i różne działania w okolicy. Nic tak nie pomoże przepracowanym oczom, jak budząc się rano i pierwszą rzeczą, którą zobaczą, będą Tatry Wysokie lub Niskie, czyli Kriváň. Są one widoczne z każdego mieszkania.

Każdy będzie zadowolony

Możesz wypocząć w gronie kolegów w formie aktywnego lub biernego relaksu. Dla bardziej aktywnych przygotowano wiele szlaków turystycznych, ponieważ ośrodek znajduje się bezpośrednio w Tatrach Niskich i okolicznych słowackich atrakcjach, takich jak Demianowska Jaskinia Lodowa i Demianowska Jaskinia Wolności. Jeśli jeziora w ośrodku to dla Ciebie za mało, możesz również wskoczyć na słynną Liptowską Marę. A oto ich prawdziwi miłośnicy dobrej zabawy i adrenaliny. Wyłącznie na imprezy firmowe oferujemy możliwość korzystania z atrakcji wodnych na Liptovskiej Mare w szkole sportów wodnych Mara Fun (motorówka, wakesurfing, flyboar, wake / ski / kneeboard, kajaki, nadmuchiwane rowery i banany, rowery wodne i bumperball) wymagający koledzy będą się cieszyć wellness. Stres można pocić w saunie wewnętrznej lub zewnętrznej, zrelaksować się w wannie z hydromasażem, ale również pokój relaksacyjny z przyjemną muzyką otoczenia pomoże się zrelaksować lub poprawić nastrój.

Przyjemny i komfortowy kongres na Liptowie

Ośrodek Demänová może zorganizować kongres lub prezentację firmową dla dużej liczby osób, ale mimo to poczujesz się bardziej niż podczas przyjemnej podróży niż na imprezie biznesowej. Dodatkowo, w te dni robocze, doskonały i jakościowy catering, o który zatroszczy się ośrodek, wywoła uśmiech na twarzy. Dla największych pracowników i głodnych ludzi, ale oczywiście także dla innych, jest restauracja Pinus, która oferuje doznania kulinarne dzięki ciekawej technologii przygotowania potraw josper grill. Posiłki przygotujemy dla Ciebie z wysokiej jakości i świeżych składników.
Nie musisz martwić się o dyskomfort w tym ważnym dniu. Ośrodek Demänova zapewni również mocne Wi-Fi i klimatyzację w sali kongresowej.

Ogromna i elastyczna pojemność

Dzięki liczbie miejsc, ośrodek może naprawdę oczarować. Oferuje do 42 miejsc siedzących w szkole, 90 miejsc w kinie, 84 miejsca w jadalni i 47 miejsc na uroczystości. Jeśli chcesz go wysadzić w powietrze, dostępny jest również namiot o dużej pojemności, który może pomieścić do 210 miejsc. Dodatkowo po ciężkim dniu pracy, dzięki centrum gier, możesz dostać w nim część tych endorfin. Znajdziesz tu ping-ponga, hokeja powietrznego, bilard i nietuzinkowe maszyny sportowe.

Poczujesz się jak bawełna. Ośrodek oferuje sześć różnych apartamentów o pojemności od 4 do 10 łóżek. Lub, jeśli chcesz cieszyć się prawdziwym luksusem, użyj oddzielnego domku DeLuxe z prywatną sauną fińską i kominkiem.

Jeśli szukasz pięknego miejsca, z wysokiej jakości usługami i wspaniałe środowisko, ośrodek Demänová to właściwy wybór dla Ciebie.