Rezerwacja

Długi weekend ECO

GaleriaDługi weekend ECO
Długi weekend ECO
Wideo GaleriaDługi weekend ECO Wirtualna wycieczka
Długi weekend ECO

Uratuj swoje wakacje i swój portfel!

Przeżyj niezapomniany ECO weekend pełen edukacji, ale i zabawy! Dołącz do nas na przedłużony pobyt, który wprowadzi Cię w fascynujący świat ochrony środowiska. Czeka na Ciebie bogaty program edukacyjny!

Podczas tego weekendu będziesz miał okazję poznać Zerowaster Dankę Moderdovską, która dąży do życia bez odpadów, prowadząc wykłady, blogi i warsztaty na temat swoich doświadczeń. Ponadto pisze książki dla dzieci o tym, jak one również mogą pomóc planecie Ziemi się uśmiechać.

Powitamy również znanego ekologa Thomasa Puskailera, który przekaże swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie ekologii i zrównoważonego życia. Jednocześnie można spodziewać się różnorodnych zajęć, które będą nie tylko zabawne, ale także edukacyjne dla całej rodziny.

Program

Zarezerwuj pobyt w maju i oszczędzaj

Oszczędź wakacje i swój portfel dzięki naszemu specjalnemu pakietowi 3+1 nocy gratis!

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji podczas wakacji i zafunduj sobie dłuższy pobyt u nas bez konieczności inwestowania większej kwoty. Kupując pakiet na 3 noce, rezerwujesz czwartą noc całkowicie za darmo.

Oznacza to, że możesz przedłużyć swój pobyt bez dodatkowych kosztów i jeszcze bardziej cieszyć się wszystkimi naszymi atrakcjami i aktywnościami. Będziesz także w pełni cieszyć się pięknymi widokami wiosennego krajobrazu i otaczających gór Niskich Tatr, ponieważ jesteś w samym sercu regionu Liptowa.

Więcej informacji i rezerwacja

  • Rytuały sauny

    Rytuały sauny

    W każdą sobotę o 19:00 i 20:00

  • Wieczory quizów w Pinus

    Wieczory quizów w Pinus

    W każdą środę o 19:00