Rezerwacja

Wielkanoc

GaleriaWielkanoc
Wielkanoc
Wideo GaleriaWielkanoc Wirtualna wycieczka
Wielkanoc

Wielkanoc pełne rodzinnej zabawy i energii

Co może być lepszego niż wygłupy w wiosennym słońcu? Przygotowaliśmy energetyczny program wielkanocny dla rodzin z dziećmi.

Jednak ze względu na obecny marzec i możliwość zimnej pogody, przygotowaliśmy większość zajęć w pomieszczeniach, więc nie musisz się o nic martwić. Twoje wielkanocne doświadczenie będzie pełne ciepła i radości, w deszczu czy w słońcu!

W czwartek, piątek, sobotę i niedzielę (28-31 marca 2024 r.) będziemy się wspólnie bawić, rywalizować, tworzyć, ale także uczyć. A jeśli będziesz miał szczęście, podczas pobytu oprócz maskotek spotkasz prawdziwego wielkanocnego zajączka!

Wielkanocny program animacyjny dla gości z zewnątrz – 10 €

Im wcześniejsza rezerwacja, tym lepsza cena!

Specjalne mieszkanie wielkanocne

Wielkanocne dekoracje, kolorowe jajka, zapach wiosennych kwiatów i słodki smak świątecznego ciasta lub tortu. Spędź niezapomniany pobyt w wesołym wielkanocnym dupleksie! Oprócz przemyślanych świątecznych detali, przygotowaliśmy specjalną atrakcję dla dzieci – wielkanocne poszukiwanie skarbów! Co znajdą według wskazówek w tajnej skrytce apartamentu? Bądź zaskoczony, zabawa gwarantowana!

Dla wszystkich zabawnych rodzin 🐣

Wielkanocna atmosfera wita na każdym kroku w tym dwupoziomowym apartamencie. W przestronnym salonie znajduje się rozkładana sofa, telewizor z dużym ekranem idealny do oglądania bajek oraz aneks kuchenny, w którym można delektować się pachnącymi wielkanocnymi wypiekami. Taras apartamentu jest wspaniałym klejnotem, oferującym spektakularne widoki na wiosenny krajobraz i otaczające Tatry Niskie.

Więcej informacji i rezerwacja

 • Specjalne menu wielkanocne

  Specjalne menu wielkanocne

  W restauracji PINUS można spodziewać się wielkanocnego menu, które obejmuje coś zielonego, coś bezmięsnego i jagnięcinę. Po prostu wyjątkowe i pyszne!

  MENU już wkrótce

 • SKI BUS do Jasnej

  SKI BUS do Jasnej

  Podczas Wielkanocy możesz wygodnie i bezpłatnie dostać się do Jasnej naszym SKI BUSEM!

  Więcej informacji o skibusie