Rezerwacja

Przenieś się do nas i uzyskaj świetne warunki na domowe biuro

Przenieś się do nas i uzyskaj świetne warunki na domowe biuro

Idealne warunki do domowego biura lub nauki

Rano doda Ci energii obfite śniadanie przygotowane w restauracji PINUS, które możesz przynieść pod same drzwi swojego mieszkania lub domku. W godzinach porannych możesz poświęcić czas na pracę lub dzieci do szkoły dzięki idealnym warunkom takim jak bezproblemowe łącze WiFi, biurko z widokiem na Tatry czy sam spokój. W recepcji dostępna jest pełna drukarka, na której można bezpłatnie wydrukować wszystkie potrzebne dokumenty. Mówisz, że czas na obiad? W każdej kwaterze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, w której można przygotować szybki obiad, ale nadal można zamówić i zjeść smaczny posiłek przywieziony z naszej restauracji w wybranym przez Państwa terminie. Nie ma problemu z pocztą, którą musisz wysłać. Dziewczyny z recepcji są do Twojej dyspozycji przez cały pobyt.

Popołudnie pełne zajęć i świeżego powietrza

Ośrodek Demänová to jedno z aktywnych i nigdy nie zasypiających miejsc, w którym można wybiegnąć po ciężkiej pracy. Czekają na Ciebie wspaniałe możliwości spędzenia chwili na świeżym powietrzu, czy to we dwoje, z rodziną, czy z samym sobą. Są spacery w pięknym otoczeniu Tatr Niskich, ale bezpośrednio w okolicy można skorzystać z zajęć w Ośrodku SKI, takich jak rodzinne zjazdy na sankach, snowtubing pełen zabawy, jazda na nartach na stoku, co jest idealne dla dzieci uczących się narty. Nie musisz się martwić, że zrobi się prawie ciemno, ponieważ cały teren, łącznie ze stokiem i trasą biegową, jest oświetlony. Jeśli Twoja praca nie pozwala Ci na wbieganie na stok z dziećmi, jest szkoła narciarska lub snowboardowa oraz lekcje freeride’u dla wszystkich grup wiekowych, więc nie wahaj się skorzystać z tej opcji. Dostępna jest również profesjonalna opieka nad dziećmi. Dlatego jeśli potrzebujesz czasu dla siebie, swojego partnera lub po prostu gdzieś biegać, ta usługa jest również dostępna dla Ciebie.

Ośrodek zajmie się wszystko

Wydaje Ci się, że wszystko jest możliwe, ale przede wszystkim, czy mógłbyś sobie wyobrazić takie wakacje w pracy? Wystarczy więc wejść do naszego systemu rezerwacyjnego i wybrać nocleg w domkach DeLuxe z prywatną sauną lub wybrać apartament dla całej rodziny. O resztę zadba sam ośrodek. Nie krępuj się zmieniać otoczenia i pomóż sobie i swojej rodzinie spędzić miłe chwile.