/home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:176:boolean true
Rezerwacja

TOP 5 ośrodków narciarskich i obszarów, które masz z ośrodka Demänová prawie do skoku

TOP 5 ośrodków narciarskich i obszarów, które masz z ośrodka Demänová prawie do skoku

Dzięki swojemu położeniu w samym sercu słowackich gór, ten ośrodek wypoczynkowy zapewnia nie tylko świetne miejsce do wypoczynku czy piękne widoki, ale także w jego pobliżu jest wiele możliwości, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom nart czy snowboardu.

Świetne położenie kurortu zapewni nie tylko wysokiej jakości sportowe doznania, ale także nie będzie zbyt długo podróżować. Oto 5 wspaniałych miejsc na zimową zabawę. & Nbsp;

Ski Jasná Chopok

Jeden z najlepszych ośrodków, który zapewnia najlepsze warunki naturalne do uprawiania narciarstwa zjazdowego, znajduje się od ośrodka Demänová tylko 13 minut jazdy samochodem. Masz możliwość skorzystania z najdłuższych tras zjazdowych o łącznej długości 45 km, które rozpoczynają się na wysokości 2004 m.n.m. Stoki narciarskie znajdują się bezpośrednio w Dolinie Demianowskiej na wzgórzu Chopok. Jeśli zmęczy Cię jazda na nartach, okolica oferuje również szereg tras do narciarstwa biegowego lub możliwość wypróbowania skifox, snowbike, snowscoot i wiele więcej.

Ośrodek narciarski Zapač Liptovská Porúbka

Kolejną świetną wskazówką jest malowniczy kurort Zapač. Jest to szczególnie przydatne dla rodzin i grup przyjaciół. Znajduje się na północnym szczycie góry Zapač, a jazdę na nartach można rozpocząć na wysokości 980 m npm. Dla Państwa wygody będą trzy wyciągi, trzy stoki narciarskie, a także 2 km tras biegowych. Zdecydowanie polecamy miłośnikom widoków, bo właśnie tutaj rozpościera się piękny widok na Tatry Zachodnie, a także najwyższe szczyty Tatr Środkowych. Z Demänovej do ośrodka jest przyjemne 16 minut jazdy samochodem.

Ośrodek narciarski Ski Tále

W znanym Ski Tále znajdziesz wszystko – dobre trasy, dla wymagających narciarzy, łatwiejsze trasy dla przeciętnych narciarzy, po trasy odpowiednie dla początkujących. Tutaj wszyscy będą szczęśliwi. Aż 6 wyciągów zabierze Cię na stok. Oprócz nocnej jazdy na nartach, która jest wspaniałym przeżyciem i jest dostępna w piątki i soboty, można spróbować snowtubing – czyli jazdę na dmuchanych rowerach i oczywiście narciarstwo biegowe. Z Demänovej można dojechać samochodem w 54 minuty.

Ośrodek narciarski Čertovica

Z Demänová rezorut można dojechać samochodem do tego ładnego kurortu w 34 minuty. Stoki narciarskie znajdują się bezpośrednio na terenie Parku Narodowego Niskie Tatry. Jest 5 wyciągów i 6 tras zjazdowych o długości 12 km. Miłośnicy tras biegowych również będą się dobrze bawić. Mogą korzystać z jednej 5-kilometrowej rekreacyjnej trasy biegowej oraz pieszych tras biegowych. Ośrodek ten znajduje się w typowej dla architektury ludowej miejscowości Vyšná Boca. Oprócz sportów zimowych możesz też cieszyć się kawałkiem historii.

Ośrodek narciarski Mýto pod Ďumbierom

Ośrodek ten zadowoli nawet wymagających narciarzy wymagających odrobiny adrenaliny, ale także dzieci i początkujących narciarzy. Dociera na szczyt stoku z nową czteroosobową kolejką linową, a także z trzema wyciągami. Stoki narciarskie oddalone są od hotelu o 2,5 km i są regularnie utrzymywane przy użyciu nowoczesnych udogodnień. Ośrodek narciarski znajduje się 47 minut od ośrodka Demänová.
Jak widać, ośrodek Demänová, oprócz wysokiej jakości, najnowocześniejszych obiektów noclegowych, świetnych restauracji i strefy dla dzieci, oferuje również szereg atrakcji w swoim sąsiedztwie. Przyjedź i ciesz się nimi z pięknego otoczenia ośrodka Demänová.