• Kategorie
 • /home/demanovarezort/live/wp-content/themes/demanova/header.php:224:null
  

  Ski Centrum Demänova

  Ski Centrum Demänova
  Ski Centrum Demänova

  O ośrodku

  SKI CENTER DEMĘNOVÁ oferuje swoim gościom bezpieczną jazdę na nartach zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych na łatwych i średnich stokach. Dla większego bezpieczeństwa stworzono dla dzieci zamkniętą strefę narciarską z instruktorami. Obszerne BEZPŁATNE miejsca parkingowe są dostępne dla bezproblemowego parkowania. Zadbana trasa oferuje również jazdę wieczorową dla wszystkich grup wiekowych.

  Godziny otwarcia

  PON-NIEDZ .: 9:00 – 16:00

  Wieczorna jazda na nartach

  PON.-NIEDZ.: 18:00 – 20:00

  Oświetlona trasa do narciarstwa biegowego

  SKI CENTER DEMĘNOVÁ oferuje bieżnię o długości 550m. Tor jest stale oświetlony, sztucznie naśnieżany i codziennie traktowany specjalnym skuterem śnieżnym, dzięki czemu z toru można korzystać przez cały sezon zimowy. Ta trasa jest połączona z okolicznymi obwodami, których długość i trudność zależą od warunków śniegowych.

  Mapa ośrodka narciarskiego SKI

  Oświetlona trasa do narciarstwa biegowego

  Ski School Smile

  W Ski School Smile skupiamy się na wszystkich kategoriach klientów, od początkujących po doskonalących narciarzy sportowych i snowboardzistów. Dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów zapewniamy lekcje w Snow Parku lub lekcje freeride’u pod okiem naszych najbardziej doświadczonych instruktorów, którzy dobrze znają teren i są gotowi pokazać Jasną nawet poza stokiem. Dodatkowo zapewniamy również lekcje grupowe lub indywidualne dla dorosłych. Zależy to od tego, czy wolisz doskonalenie zespołowe, czy osobiste. Oferujemy również zorganizowane kursy narciarskie dla dzieci od 6 do 12 lat. Na kursach grupowych dzieci starają się wyrównywać to, co najlepsze w grupie, co automatycznie prowadzi ich do lepszych wyników.

  Ski Centrum Demänova

  Snowpark & Snowtubing

  W SKI CENTER DEMĘNOVÁ masz okazję cieszyć się niekonwencjonalnym zjazdem na specjalnych nadmuchiwanych kołach SNOWTUBING. Porusza się po zmodyfikowanej niecce śnieżnej o długości 50 m po torze z bardziej stromym startem i stopniowym podejściem na przeciwległym zboczu. Chcesz trochę urozmaicić jazdę na nartach lub snowboardzie? Odwiedź SNOWPARK! Zaleca się pokonywanie przeszkód, szczególnie dla osób bardziej zaawansowanych lub dla dzieci w towarzystwie doświadczonego narciarza lub snowboardzisty.

  Snowpark & Snowtubing
  Ski Centrum Demänova

  Wynajem i serwis

  Wynajem i serwis

  Najnowocześniejszy serwis i wypożyczalnia nart i snowboardów na Słowacji

  Demänová Resort we współpracy z SMILE.sk oferuje usługi wynajmu i handlu, szkółkę narciarską, centrum testowe, serwis narciarski i snowboardowy. Wyposażyliśmy lokal SMILE CENTER w najnowocześniejszy sprzęt i technologie światowych marek, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Sam zobacz! W ofercie znajdziecie sprzęt światowych marek (Völkl, Elan, Scott, Alpina, Salomon).

  Snack Bar

  Snack Bar

  Poczęstunek na stoku

  W tym samym budynku co serwis SKI znajdziesz przyjemny bar z przekąskami, gdy zgłodniejesz podczas jazdy na nartach. Przyjazny personel z przyjemnością Cię obsłuży i nie musisz wnosić jedzenia na stok.